Menu
Sepetiniz

BEYBEYBİ Organik Probiyotik Pancarlı Muhallebi Karışımı 200gr

BEYBEYBİ Organik Probiyotik Pancarlı Muhallebi Karışımı 200gr
İndirim
BEYBEYBİ Organik Probiyotik Pancarlı Muhallebi Karışımı 200gr
22,50TL
  • Model: 8682125488714

İçindekiler:

Organik İrmik

Organik Ruşeym

Organik pirinç unu

Organik yulaf unu

Organik kırmızı pancar


DİKKAT!!! GLUTEN İÇERİR


Ürünlerimizin hiçbirinde ; Renklendirici, Koruyucu, Katkı maddesi , Süt ve Süt ürünleri, Yumurta , Tuz ve Şeker kullanılmamaktadır.


Üretim Aşaması:

•            Sözleşmeli çiftçilerimizle ürettiğimiz sebzeler özen ve titizlikle seçilir ve gerekli kalite kontrol aşamalarından sonra Türk Gıda Kodeksi - Gıda Güvenliği kurallarına uygun olarak kurutma işlemi yapılır.

•            Bu süreç tamamlandıktan sonra nem oranı düşürülmüş kuru sebzeler hijyen kurallarına uygun şekilde değirmende parçalanır.

•            Elde edilen sebze kuruları oranlarına göre bakliyat ile karıştırılıp nem bariyerli, gıdanın tazeliğini ve hijyenini koruyacağı özel olarak üretilmiş doypack ambalajlar ile paketlenir.

•            Paketlenen ürünler Fx Food Kalite Kontrol Planına göre son kontrolden geçerek satışa sunulur.


Yapılışı:
Bir tencereye bir su bardağı su ilave ediyoruz ardından bir yemek kaşığı BEYORGANİK Pancarlı muhallebi karışımı ilave ediyoruz içinde hiç pütür kalmayacak şekilde karıştırıyoruz kaynamaya başladıktan sonra 3-5 dakika daha karıştırıp ocaktan alıyoruz.
Afiyet olsun :)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com