Menu
Sepetiniz

BEYBEYBİ Beyorganik Organik Havuçlu Kabak Çorbası 150gr

BEYBEYBİ Beyorganik Organik Havuçlu Kabak Çorbası 150gr
BEYBEYBİ Beyorganik Organik Havuçlu Kabak Çorbası 150gr
22,50TL
  • Model: 8682125488721

İçindekiler:
Organik Havuç
Organik Sakız kabağı
Organik patates
Organik İrmik
Organik Maydanoz
Organik Soğan


Ürünlerimizin hiçbirinde ; Renklendirici, Koruyucu, Katkı maddesi , Süt ve Süt ürünleri, Yumurta , Tuz ve Şeker kullanılmamaktadır.


Tarifi:
Bir tencereye bir su bardağı su ilave ediyoruz Ardından Bir yemek kaşığı BEYORGANİK Havuç kabak çorbası ilave ediyoruz içinde pütür kalmayacak şekilde karıştırıyoruz kaynamaya başlayana kadar kaynadıktan sonra 3-5 dakika kadar daha karıştırıp ocaktan alıyoruz.
Afiyet olsun :)


Üretim Aşaması:
 Sözleşmeli çiftçilerimizle ürettiğimiz sebzeler büyük bi titizlikle seçilir ve gerekli kalite kontrol aşamalarından sonra Türk Gıda Kodeksi - Gıda Güvenliği kurallarına uygun olarak kurutma işlemi yapılır.
 Bu süreç tamamlandıktan sonra nem oranı düşürülmüş kuru sebzeler hijyen ve titizlik kurallarına uygun şekilde değirmende parçalanır.
 Elde edilen sebze kuruları oranlarına göre bakliyat ile karıştırılıp nem bariyerli, gıdanın tazeliğini ve hijyenini koruyacağı özel olarak üretilmiş doypack ambalajlar ile paketlenir.
 Paketlenen ürünler Fx Food Kalite Kontrol Planına göre son kontrolden geçerek satışa sunulur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com