Menu
Sepetiniz

BEYORGANİK Organik Sütlü-Bebek Tarhanası (Domatessiz ve Bibersiz) 300gr

BEYORGANİK Organik Sütlü-Bebek Tarhanası (Domatessiz ve Bibersiz) 300gr
BEYORGANİK Organik Sütlü-Bebek Tarhanası (Domatessiz ve Bibersiz) 300gr
34,90TL
  • Model: BEYORGANİKSÜTLÜDOMATESSİZ-1

İçindekiler:

Organik Buğday Unu,
Organik Süt,
Organik Buğday Rüşeymi 

Katkı maddesi, koruyucu, renklendirici, şeker, nişasta ve kimyasallar içermez.
DİKKAT!!!: Organik ürünler hiç bir koruyucu ve katkı maddesi içermediği için serin buzdolabı ortamında saklanması uygundur.
BEYORGANİK bebek ürünleri, yerli tohum ve olabildiğince atalık tohumlar ile  geleneksel-organik hammaddeler ile geliştirdiğimiz, formulasyonlarla modern annelerin sağlıklı mutfak ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir.
Bu toprağın tohumundan, bu toprağın çocuklarına.
 
Tarifi:
Bir tencereye bir su bardağı su ilave ediyoruz Ardından Bir yemek kaşığı BEYORGANİK  Sütlü(Domatessiz bibersiz) Bebek tarhanasını ilave ediyoruz çırpıcı ile içinde pütür kalmayacak şekilde karıştırıyoruz. Kaynamaya başladıktan sonra ocağın altını kısıp 4-5 dakika kadar daha karıştırıp ocaktan alıyoruz.
Afiyet olsun :)

Yöre: Ege Yöresi 


NET:300GR

 
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com