Menu
Sepetiniz

BEYBEYBİ Beyorganik Bebek İrmiği 150gr

BEYBEYBİ Beyorganik Bebek İrmiği 150gr
BEYBEYBİ Beyorganik Bebek İrmiği 150gr
20,90TL
  • Model: 8682125488745

İçindekiler:
Organik Bebek irmik

Yöre: Adıyaman

NET:150GR

BEYORGANİK bebek ürünleri, yerli tohum ve olabildiğince atalık tohumlar ile  geleneksel-organik hammaddeler ile geliştirdiğimiz, formülasyonlarla modern annelerin sağlıklı mutfak ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir

Bu toprağın tohumlarından, bu toprağın çocuklarına.


Tarif:
Afiyet olsun :)

Bir tencereye 1/2 çay bardağı su ilave ediyoruz Ardından kabuğunu soyduğumuz elmaları rendeliyoruz. Rendelediğimiz elmaları suyun içine ilave ediyoruz 3 dakika kadar ocakta pişirdikten sonra Elmalar yumuşayınca içine BEYORGANİK BEBEK İRMİĞİ ekleyerek 3 dakika kadar daha pişirip ocaktan alıyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com