Menu
Sepetiniz

BEYORGANİK Organik Çorbalık Tahıl Karışımı (Anadolu) 400gr (Kutu)

BEYORGANİK Organik Çorbalık Tahıl Karışımı (Anadolu) 400gr (Kutu)
BEYORGANİK Organik Çorbalık Tahıl Karışımı (Anadolu) 400gr (Kutu)
49,90TL
  • Model: 8682125487557
  • Ağırlık: 400.00g


Ürün İçeriği :

Organik maş fasulyesi,

Organik kırmızı mercimek,

Organik yeşil mercimek,

Organik tam buğday,

Organik bulgur.Üretim Aşaması:

  • Sözleşmeli çiftçilerimizle ürettiğimiz tahıllar özenle seçilir ve gerekli kalite kontrol aşamalarından sonra Türk Gıda Kodeksi - Gıda Güvenliği kurallarına uygun olarak kurutma işlemi yapılır.

  • Paketlenen ürünler Fx Food Kalite Kontrol Planına göre son kontrolden geçerek satışa sunulur.


Katkı maddesi, koruyucu, renklendirici, şeker, nişasta ve kimyasallar içermez. Doğrudan gün ışığına maruz bırakmayınız. Raf Ömrü ambalajın üzerindedir.

 

DİKKAT!!!: Organik ürünler hiç bir koruyucu ve katkı maddesi içermediği için serin buzdolabı ortamında saklanması gerekmektedir. ''GLUTEN'' İçerir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com