Menu
Sepetiniz

BEYORGANİK Organik Tarhana-Nohut Unlu 300gr

BEYORGANİK Organik Tarhana-Nohut Unlu 300gr
BEYORGANİK Organik Tarhana-Nohut Unlu 300gr
59,90TL
  • Model: 8682125487007
İçindekiler:

Organik Domates
Organik Süzme Yoğurt
Organik Nohut Unu
Organik Kuru Soğan 
Organik Ekşi Maya

YÖRE: EGE BÖLGESİ

Katkı maddesi, koruyucu, renklendirici, şeker, nişasta ve kimyasallar içermez. Doğrudan gün ışığına maruz bırakmayınız. Raf ömrü ambalajın  üzerindedir.

DİKKAT!!!: Organik ürünler hiç bir koruyucu ve katkı maddesi içermediği için serin buzdolabı ortamında saklanması gerekmektedir.

Eser miktarda GLUTEN içerir.


Çok Amaçlı Kullanımlar: Tüm tuzlu kek ve poğaçalarınıza 1-2 kaşık ilave ederek besleyiciliğini arttırabilirsiniz. Ayrıca tarhanamızı tüm çorbalarınıza katabilirsiniz

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com