Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

Trakya Üniversitesi Ziraat mezunuyum. Çocuklarım olana kadar özel sektörde yoğun bir şekilde çalıştım.
Üretmeyi, çalışmayı hep sevdim, seviyorumda; ancak çocuklarım olduktan sonra önceliğim hep çocuklarım olmalıydı, oldu da.
Çocukların 0-6 yaşın anneyle daha çok zaman geçirmesi gerektiğine, bu yaşlarda özellikle anne ile geçirilen zamanın kalitesinin önemini bildiğim için KENDİM için üretmeyi-çalışmayı biraz ötelemek durumunda kaldım. Aslında kendimi gerçekleştirmeyi biraz erteledim.
Bunun sebebi aslında ‘’organik gıda’’nın çocuklarım küçükken öneminin bu kadar o dönemde anlaşılmamasından kaynaklıydı. O dönemde çocuklarıma süt alıp yoğurt mayaladığımda garipsenen bir durumdu. Yine bir tarhananın hakkı o dönemde tarhanaya verilmiyordu. Bunları çocuklarımızın önüne getirmek için hep emek ve zaman isteyen süreçlerdi.
Ben belki de ziraat mühendisi olmamla ve anneliğimle sentezlediğimde ortaya organik ve pratik kullanımlı organik EK GIDALAR, EK GIDAYA uygun çorbalar, mamalar, kısa sürede pişirimlik baklagiller, tahıllar ürettim. Anneler daha çok kendilerine zaman ayırsın, çalışsın, üretsin ve en önemlisi çocukları çocuklarıyla kaliteli zaman geçirsin.
Anneler hem çocuklarıyla zaman geçirsin hem de üretmeye devam etsin diye BEYORGANİK var.

Design, Hosting & Support By Shopgez.com