Menu
Sepetiniz

BEE’O APICARE Vücut Güneş Kremi 80ml

BEE’O APICARE Vücut Güneş Kremi 80ml
Yeni
BEE’O APICARE Vücut Güneş Kremi 80ml
129,90TL
  • Model: 8681644701557

Güneşten korunmanın en doğal formülü BEE'O APICARE!

Yazın ve güneşin tadını BEE'O APICARE Vücut Güneş Kremi ile çıkarın!

Saf Anadolu Propolisi ve doğal mineral filtresi ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken, eşsiz formülü ile cildinizin nem dengesini sağlar.

Patentli saf anadolu propolisi, mineral çinko, shea yağı, jojoba yağı ve aloe vera içeren tamamen doğal formülü ile tüm ailenizin güvenle kullanabileceği eşsiz bir güneş koruyucu..

Tamamen doğal ve temiz içeriği, BEE'O Propolis AR-GE merkezinde uzmanlar tarafında geliştirilmiştir.

Cildin doğal yapısına ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur, hipoalerjeniktir.

50+ SPF özelliği sayesinde, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlar.

Deniz, havuz, güneşlenme sonrası cildin kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur. Kolayca emilir. Güneşe karşı cilt üzerinde doğal bir bariyer oluşturur. 30 dakikaya kadar suya dayanıklıdır.

Tüm cilt tiplerine uygundur.

Propolis ve mineral çinko ile güneşe karşı koruma sağlarken, bitkisel yağlar ve vitaminler ile cildi besler ve bakımını sağlar.

Patentli ve tamamen doğal bir formüle sahiptir.

Kimyasal filtre, paraben ve renklendirici içermez.

Katkı maddesi, koruyucu madde, boyar madde, gluten, GDO, alkol, ilave şeker içermez.

Sözleşmeli arıcılık modeliyle, iyi arıcılık uygulamaları prensiplerine dayanarak, organik sertifikalı arı ürünleri kullanılarak üretilmiştir.

Tüm ürünlerimizin formülleri AR-GE merkezimizde geliştirilmiştir, hepsi %100 doğal ve patentlidir ve ayrıca tamamı GMP, ISO 9000, ISO 22000, BRC, IFS, ISO 14001 ve COVID-19 güvenli üretim sertifikalarına sahip tesislerimizde paketlenmiştir

Etken Maddeler: Patentli saf BEE'O anadolu propolisi, mineral çinko, aloe vera, B5 vitamini, E vitamini, shea yağı, jojoba yağı

BEE'O Saf Anadolu Propolisi: İçeriğinde yüksek oranda bulunan KAFE (kafeik asit fenetil ester), kuarsetin, pinosembrin, galangin, krisin gibi değerli fenolik ve flavonoid bileşenlerle cildin beslenmesi ve korunmasına katkıda bulunurken, güneşin zararlı UV ışınlarına bağlı cilt yaşlanması, lekelenmesi, kırışıklık oluşmasını engellemeye ve cilit tonunu düzenlemeye yardımcı olur. Ayrıca propolisin güçlü antioksidan etkisi ile cilde detoks sağlar, ölü hücrelerin ve toksinlerin ciltten uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Aloe vera: Güneşe maruz kaldığı için su kaybeden cildin, nemini geri kazanmasına yardımcı olur. Pullanmayı azaltır ve esnekliği geri kazandırır. Bu sayede kuru veya hasar görmüş cildin görünümünü iyileştirir.

Mineral çinko: Non-nanoo çinko içeriğiyle oluşturduğu etkili filtre UV ışınlarına karşı koruma sağlar. İnce bir tabaka halinde uygulandığında cildin su kaybetmesini önlemeye yardımcı olur.

Shea yağı: Yüksek nemlendirme özelliği ile cilt kuruluğunun giderilmesine yardımcı olur. Düzenli kullanımda cildin pürüzsüz ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. A,E ve D vitaminleri açısından zengin bir doğal antioksidan kaynağıdır.


E vitamini: Sağlıklı bir cilt ve deri için gerekli olan E vitamini, yaşlanmayı geciktirme ve yaşlılık lekelerini önlemeye destekleyici özellikleri ile cilt bakımı ürünleri arasında önemli yere sahiptir.

Jojoba yağı: Cildin doğal nem ve yağ dengesini sağlar, dokusunun ve yumuşaklığının korunmasına yardımcı olur. Güneş yanıklarına karşı cildi güçlendirir ve tahrişleri önler.

Kullanım önerisi: Güneşe çıkmadan önce uygulayın. Deniz ve havuz sonrası tekrarlayın. Güneşe yoğun olarak maruz kalınacağı zaman saatte bir uygulanması önerilir. Harici kullanım içindir.

Renklendirici, koruyucu ve paraben içermez.

Raf ömrü 12 aydır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com