Menu
Sepetiniz

BEE’O APICARE Güneş Sonrası Losyonu 80ml

BEE’O APICARE Güneş Sonrası Losyonu 80ml
Yeni
BEE’O APICARE Güneş Sonrası Losyonu 80ml
99,90TL
  • Model: losyon-1

BEE'O APICARE GÜNEŞ SONRASI LOSYONU ile daha keyifli yaz tatilleri!

Saf anadolu propolisi, doğal mineral filtresi ve değerli yağlar ile güneş sonrasında ferahlık ve bakım desteği yanınızda olsun.

Patentli saf anadolu propolisi, aloe vera, mineral çinko, susam yağı ve E vitamininden oluşan doğal formülü ile tüm ailenizin güvenle kullanabileceği eşsiz bir güneş sonrası ferahlık.

Tamamen doğal ve temiz içeriği, BEE'O propolis AR-GE merkezinde uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Cildin doğal yapısına ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur, hipoalerjeniktir.

Doğal mineral çinko ve saf anadolu propolisi ile güneşin, denizin ve havuzun ciltte yarattığı kurutucu etkiyi hafifletir, cildi nemlendirir ve bakımını sağlar.

Güneş ve duş sonrası kullanımıyla ferahlık vererek cildi hızla rahatlatır.

Tüm cilt tiplerine uygundur.

Propolis ve mineral çinko ile ciltte detoks etkisi yaratırken, bitkisel yağlar ve vitaminler ile cildi besler ve bakımını sağlar.

Patentli ve tamamen doğal bir formüle sahiptir.

Koruyucu, paraben ve renklendirici içermez.

Etken Maddeler: Patentli saf BEE'O anadolu propolisi, aloe vera, mineral çinko, B5 ve E vitamini, shea yağı, susam yağı

BEE'O saf anadolu propolisi: İçeriğinde yüksek oranda bulunan KAFE (kafeik asit fenetil ester), kuarsetin, pinosembrin, galangin, krisin gibi değerli fenolik ve flavonoid bileşenlerle cildin beslenmesi ve korunmasına katkıda bulunurken, güneşin zararlı UV ışınlarına bağlı cilt yaşlanması, lekelenmesi, kırışıklık oluşmasını engellemeye ve cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olur. Ayrıca propolisin güçlü antioksidan etkisi ile cilde detoks sağlar, ölü hücrelerin ve toksinlerin ciltten uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Aloe vera: Güneşe maruz kaldığı için su kaybeden cildin, nemini geri kazanmasına yardımcı olur. Pullanmayı azaltır ve esnekliği geri kazandırır. Bu sayede kuru veya hasar görmüş cildin görünümünü iyileştirir.

Mineral çinko: Non-nano çinko içeriğiyle ince bir tabaka halinde uygulandığında cildin su  kaybetmesini önlemeye ve güneş yanıklarına karşı cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Güneşlenme sonrası cildi rahatlatır.

E vitamini: Yaşlanmayı geciktirme ve güneş lekelerini önleme özellikeri ile cilt bakımında çok önemli bir vitamindir. Düzenli kullanımda cildin renk tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.

Shea yağı: Afrika'da yetişen shea ağacının yemişinden elde edilen shea yağı gıda olarak da kullanılan bir üründür.

Susam yağı: Güneş ışınlarının ciltte oluşturabileceği hasarlara karşı cildi besler ve bakım sağlar. Özellikle kuru ciltler için, antioksidan açısından zengin değerli bir bitkisel yağ olup yoğun nemlendirme etkisine sahiptir.

Kullanım Önerisi: Güneşlenme, deniz ve havuz sonrası temiz cilde uygulanır. Özel formülü ile cildinizi beslerken, güneşe maruz kaldıktan sonra aşırı ısınan hızla rahatlatır ve canlandırır.

Renklendirici, koruyucu ve paraben içermez.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Raf ömrü: 12 ay.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com