Menu
Sepetiniz
Beyorganik.com'a özel %20 İndirim Şimdi satın al

Organik Pirinç unu (+ 6 Ay) 320gr

Organik Pirinç unu (+ 6 Ay) 320gr
Yeni
Organik Pirinç unu (+ 6 Ay) 320gr
31,90TL
  • Model: beypirinçunu-320

İçindekiler:
Organik Pirinç unu 


Yöre: SİVEREK

Organik Pirinç unu Katkı maddesi, koruyucu, renklendirici, şeker, nişasta ve kimyasallar içermez.

DİKKAT!!!:  Organik ürünler hiç bir koruyucu ve katkı maddesi içermediği için serin buzdolabı ortamında saklanması gerekmektedir.


Organik pirinç unu Alerjen Uyarısı: Gluten içeren paketleme bandında paketlendiği için eser miktarda ''GLUTEN'' içerebilir!!! Organik pirinç unlu ve organik Bebek irmikli MUHALLEBİ için Malzemeler:

1 çorba kaşığı organik Bebek irmik
1 çorba kaşığı organik pirinç unu
1 su bardağı su

Yapılışı:

İçme suyu ile karıştıracağınız Beyorganik organik Bebek pirinç unu ile Beyorganik organik Bebek irmiğini kısık ateşte rengi koyulaşana kadar karıştırarak pişirin. Piştikten sonra Ilımasını bekleyerek servis edebilirsiniz. Dilerseniz meyve de ekleyebilirsiniz.     BEYORGANİK bebek ürünleri, yerli tohum ve olabildiğince atalık tohumlar ile  geleneksel-organik hammaddeler ile geliştirdiğimiz, formulasyonlarla modern annelerin sağlıklı mutfak ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir.


Bu toprağın tohumlarından, bu toprağın çocuklarına.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com