Menu
Sepetiniz
Beyorganik.com'a özel %20 İndirim Şimdi satın al

Organik Bebek Muhallebisi (Yulaflı) (+6 Ay) 320gr

Organik Bebek Muhallebisi (Yulaflı) (+6 Ay) 320gr
Yeni
Organik Bebek Muhallebisi (Yulaflı) (+6 Ay) 320gr
49,00TL
  • Model: bebek-muhallebisi-230

Organik Bebek muhallebisi
İçindekiler:
Organik İrmik
Organik Ruşeym
Organik Pirinç Unu 
Organik Yulaf Unu 


Organik Bebek muhallebisi
Katkı maddesi, koruyucu, renklendirici, şeker, nişasta ve kimyasallar içermez. 

Bebek muhallebisi DİKKAT:GLUTEN İÇERİR!!!BEYORGANİK bebek ürünleri, yerli tohum ve olabildiğince atalık tohumlar ile  geleneksel-organik hammaddeler ile geliştirdiğimiz, formulasyonlarla modern annelerin sağlıklı mutfak ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir.


Bu toprağın tohumlarından, bu toprağın çocuklarına.


Organik Bebek Muhallebi Tarifi: 


1 su bardağı su1 yemek kaşığı BEYORGANİK organik Bebek muhallebi karışımı  tercih edilen kuru meyve veya taze meyve (kuru kayısı, kuru incir, kuru dut, hurma, kuru üzüm) olabilir.


.

kuru meyve kullanılacaksa yumuşaması için meyveler suda  bekletilir, yumuşayan meyveler muhallebi yapılacak kaseye alınır. Muhallebi karışımı su ve yumuşayan kuru meyveler birlikte pişirilir eziciden geçilerekafiyetle tüketilir. Taze meyve kullanımında muhallebi pişirildikten sonra meyveler rendelenerek veya eziciden geçirilerek de muhallebiye eklenebilir. 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Herhangi bir HTML içeriğine sahip Sınırsız Bloklar, Sekmeler veya Akordiyonlar herhangi bir ürüne veya belirli ürün gruplarına atanabilir, örneğin tüm kategoriler, markalar, belirli seçeneklere sahip ürünler, nitelikler, fiyat aralığı vb. Gelişmiş seçenekler aracılığıyla herhangi bir kriteri belirtebilirsiniz. ürün atama mekanizması ve yalnızca kriterlerinize uyan ürünler modülleri gösterecektir.

Ayrıca, herhangi bir modül cihaz (masaüstü / tablet / telefon), müşteri oturum açma durumu ve diğer kriterlere göre seçilerek etkinleştirilebilir. Olasılıkları hayal edin.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com