Menu
Sepetiniz

BEE’O APICARE Çocuk Güneş Kremi 80ml

BEE’O APICARE Çocuk Güneş Kremi 80ml
BEE’O APICARE Çocuk Güneş Kremi 80ml
144,90TL
  • Model: 8681644701540

Patentli Saf anadolu propolisi, B5 vitamini, mineral çinko ve shea yağına sahip tamamen doğal formülü ile tüm ailenizin güvenle kullanabileceği eşsiz bir güneş koruyucu.

Tamamen doğal ve temiz içeriği, BEE'O Propolis AR-GE merkezinde uzmanlar tarafından geliştirilmiştir.

50+ SPF özelliği sayesinde güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlar.

Deniz, havuz, güneşlenme sonrası cildin kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olur. Kolayca emilir. Güneşe karşı cilt üzerinde doğal bir bariyer oluşturur. 30 dakikaya kadar suya karşı dayanıklıdır.

Çocukların hassas ciltlerine uygundur, hipoalerjeniktir.

Saf anadolu propolisi ve mineral çinko ile güneşe karşı koruma sağlarken, Shea yağı ve B5 vitamini ile cildi besler ve bakımını sağlar.

Tüm cilt tiplerine uygundur.

Patentli ve tamamen doğal bir formüle sahiptir.

Kimyasal filtre, paraben ve renklendirici içermez.

Etken  maddeler: Patentli saf BEE'O Anadolu propolisi, aloe vera, mineral çinko, shea yağı, B5 ve E vitamini

BEE'O saf anadolu propolisi: İçeriğinde yüksek oranda bulunan KAFE (kafeik asit fenetil ester), kuarsetin, pinosembrin, galangin, krisin gibi değerli fenolik ve flavonoid bileşenlerle cildin beslenmesi ve korunmasına katkıda bulunurken, güneşin zararlı UV ışınlarına bağlı cilt hasarını engellemeye ve cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olur. Ayrıca propolisin güçlü antioksidan etkisi ile cilde detoks sağlar, ölü hücrelerin ve toksinlerin ciltten uzaklaşmasına yardımcı olur.

B5 vitamini: Güneşe maaruz kalan kuru cildin nem içeriğini düzenlemeye yardımcı olur.

E vitamini: Sağlıklı bir cilt ve deri için gerekli olan E vitamini, yaşlanmayı geciktirme ve yaşlılık lekelerini önlemeye destekleyici özellikleri ile cilt bakımı ürünleri arasında önemli yere sahiptir.

Mineral çinko: Non-nano çinko içeriğiyle oluşturduğu etkili filtre UV ışınlarına karşı koruma sağlar. İnce bir tabaka halinde uygulandığında cildin su kaybetmesini önlemeye yardımcı olur.

Shea yağı: Yüksek nemlendirme özelliği ile cilt kuruluğunun giderilmesine yardımcı olur. Düzenli kullanımda cildin pürüzsüz ve canlı görünümüne kavuşmasını sağlar. A, E ve D vitaminleri açısından zengin  bir doğal antioksidan kaynağıdır.

Kullanım Önerisi: Güneşe çıkmadan önce uygulayın. Deniz ve havuz sonrası tekrarlayın. Güneşe yoğun olarak maruz kalınacağı zaman saatte bir uygulanması önerilir. Harici kullanım içindir.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com